Kategorie: Tituly

Ženy Lemurie

Starodávná moudrost pro moderní dobu

Ženy Lemurie

Ženy Lemurie

Je možné, že existovalo místo zvané Lemurie? A co takhle ztracený kontinent MU? Co pro vás dnes skutečně znamená být Lemuřanem či Lemuřankou? Odpovědi na tyto a další otázky přináší právě tato kniha.
Australská spisovatelka Monika Muranyi poskládala vše, co kdy Kryon channeloval o starodávné Lemurii a roli žen na onom mystickém místě. Od roku 1989 se Kryonovy láskyplné zprávy staly známými po celém světě. Autorka zde prezentuje i materiál, který dosud nikdy nebyl publikován. Navíc je zde i speciální kapitola od Dr. Amber (Mele’ha) Wolfová, která je zakladatelkou lemurijského sesterstva. Díky Monice a Amber nyní lépe chápeme svůj božský původ a to, jak můžeme aplikovat tuto starodávnou moudrost do dnešního moderního světa.

* * * *
Je lemurijská zkušenost relevantní i dnes? Mnozí z vás se v oněch dnech učili základním duchovním pravdám od plejádských hvězdných matek – a tyto pravdy jsou stále ve vaší Akáše! Dnes je toto akášické semeno připraveno k probuzení a k tomu, aby změnilo to, kdo si myslíte, že jste. – Kryon

Autor: Monika Muranyi, Amber Wolfová
Překlad: Marie Kuchařová
Rozsah: 360 stran
Vazba: brožovaná V2
Balení: 10 ks
Vydání: 1. české
Vyjde: září 2019
Doporučená prodejní cena: 420 Kč
ISBN: 978-80-87925-30-0
EAN: 9788087925300

Download

Obsah

 1. Dávná Lemurie
 2. Ženy Lemurie
 3. Velký posun
 4. Lemurijské sesterstvo
 5. Nečekané, skryté „sesterstvo“
 6. Přepsání budoucnosti
 7. O autorkách

Odkazy

Probuzení vnitřního delfína

Otevření časových kapslí radosti, telepatie a multidimenzionality

Probuzení vnitřního delfína

Probuzení vnitřního delfína

Od chvíle, kdy se delfíni začali objevovat v Janových snech, byl veden k mystickému dobrodružství odhalujícímu tajemství kytovců. Delfíni dlouholebí na Havaji ho naučili, jak je důležité vyladit se; plískavice šedé a delfíni skákaví z Azor mu předvedli telepatii; plískavice tmavé na Novém Zélandu ho přiměly točit se tak dlouho, až se v jeho mysli objevila přítomnost dítěte; a keporkaci na souostroví Tonga reagovali na jeho píseň a předvedli mu svou majestátnost.

Pak zažil vnitřní transformaci, která navždy změnila jeho pohled na kytovce. Z odvěkého poselství Mistrů se náhle stal osobní prožitek: „Pohlédni do svého nitra!“
Je možné, že největším darem delfínů je opětovné objevení naší multidimenzionální duše? Jak se časové kapsle otevírají, jsme zmocněni ke ztělesnění delfíních kvalit a vyladění se na moudrost z naší hvězdné Akáši – ke spolutvoření nové Země, mírumilovné a soucitné planety.

* * * *
„Zde je někdo, kdo nejen ztělesňuje delfíní energii, ale také poskytuje praktické nástroje a cvičení, která můžeme provádět bez většího úsilí, zábavným a radostným způsobem, který zintenzivní naše přirozené spojení s delfíny. Takto kniha je nezbytná pro každého, kdo hledá způsob, jak zvýšit svou intuitivní komunikaci s kytovci planety.“Monika Muranyi

* * * *
Jan Lemuri je nadšený badatel, cestovatel a spisovatel. Jeho zvědavost se plně probudila před 14 lety, když ho ve snech začali navštěvovat delfíni. Jeho cesta ho zavedla na místa, kde se setkával a často i plaval s kytovci na Havaji, v Chorvatsku, na Azorech, na Novém Zélandu, v souostroví Tonga a v Austrálii. V roce 2012 dokončil svá studia v oblasti sociální práce a to diplomovou prací na téma Terapie s asistencí delfínů. V současnosti žije v Taosu v Novém Mexiku společně se svou ženou a malou dcerkou.

Autor: Jan Lemuri
Překlad: Marie Kuchařová
Rozsah: 180 stran
Vazba: brožovaná V2
Balení: 10 ks
Vydání: 1. české
Vyjde: květen 2019
Doporučená prodejní cena: 295 Kč
ISBN: 978-80-87925-29-4
EAN: 9788087925294

Download

Obsah

 1. Transformace
 2. Pohled dovnitř
 3. Sen
 4. Telepatie a mezidruhová komunikace
 5. Terapie s asistencí delfínů
 6. Cesta tónů
 7. Vysvětlení a zkoumání
 8. Probuzení vnitřního delfína
 9. Otevření časových kapslí kytovců
 10. Význam čísla 44

Odkazy

Lidská Akáša

Objevte předlohu ve svém nitru

Lidská Akáša

Lidská Akáša

Ptali jste se někdy sami sebe, odkud se vzala vaše osobnost? A co třeba strachy a fobie? Je možné, že už jste žili dříve? Odpovědi na tyto otázky, a mnohem víc, naleznete v této knize.
Australská spisovatelka, Monika Muranyi, poskládala vše, co kdy Kryon channeloval o Akáše! Během více než čtvrt století se Kryonovy láskyplné channelingy předávané prostřednictvím Leeho Carrolla (prvního Kryonova channelera) staly známými po celém světě. Tato kniha, druhá v Kryonově tematické sérii, je výsledkem skvěle odvedené práce – Monika zde shromáždila detailní informace ohledně toho, co se skrývá ve vaší osobní Akáše, a zároveň tu uvedla ty Kryonovy informace, které dosud nebyly publikovány. Krom toho zde najdete Kryonovy odpovědi na více než 30 Moničiných otázek k tomuto tématu. Díky její práci můžeme nyní lépe pochopit lidskou Akášu – kde je, co obsahuje a jak ji lze „dolovat“.
* * * *
Co si přejete, abyste mohli dělat? Jaké jsou vaše bloky? Co považujete za své já a o čem se domníváte, že to nemůžete změnit? I ve vaší Akáše jsou vaše já, je jich tam mnoho. Proč tam nejdete a nenahradíte své současné já svým dřívějším já? To je dolování Akáši. To je kvantová lidská bytost a ta přesahuje to, k čemu vám bylo řečeno, že minulé energie jsou. Bylo vám řečeno, že jsou zde kvůli karmické výměně. To, že minulé životy se vrství ve vaší DNA, takže vás budou rušit, stanou se trnem ve vašem oku a vy budete muset něco vykonat, abyste je mohli obejít, je opravdu zastaralá myšlenka. Je to velmi stará informace a vy ji nyní můžete překročit.
Co když je důvod pro existenci Akáši přesným opakem? Co když je to zlatý důl, který nese vaše jméno? Prožili jste všechny ty životy. Přemýšlejte o tom. Je to zkušenost z mnoha životů; je tam moudrost, šaman. Tak teď jděte a vydolujte to. Tohle dělá kvantová lidská bytost. Toto vytváří mistrovství. Přemýšlejte o tom. – Kryon

Autor: Monika Muranyi
Překlad: Marie Kuchařová
Rozsah: 280 stran
Vazba: brožovaná V2
Balení:
Vydání: 1. české
Vyjde: září 2018
Doporučená prodejní cena: 325 Kč
ISBN: 978-80-87925-28-7
EAN: 9788087925287

Download

Obsah

 1. Lidská Akáša
 2. Váš osobní akášický záznam
 3. Akášické dědictví
 4. Starodávná akášická moudrost
 5. „Dolování“ Akáši
 6. Časové kapsle v Akáše
 7. Tři části člověka
 8. DNA – víc, než myslíte
 9. Léčení minulých životů
 10. Akášická komunikace

Odkazy

Vliv Gaii

Pozoruhodný systém spolupráce mezi Gaiou a lidstvem

Vliv Gaii

Vliv Gaii

Australská spisovatelka a přírodovědkyně Monika Muranyi sesbírala vše, co Kryon, magnetický mistr channelovaný Leem Carrollem, kdy řekl o Gaie! Více než 23 let byla láskyplná Kryonova poselství sdílena po celém světě. Tato kniha představuje úžasný soubor výzkumu, který pokrývá mnoho témat, která nikdy dřív nebyla publikována.
Moničiny osobní zkušenosti a vhledy prolínají Kryonova učení a moudrost zde prezentovaná vytváří velmi jedinečný obraz o našem původu, důvodu naší existence a toho, jak nyní můžeme pěstovat vědomý, symbiotický vztah s naší planetou a také jak se otevřít své hvězdné rodině. Tato první kompilace Kryonových učení zahrnuje fascinující nový materiál. Máme zde úžasnou perspektivu na veškerou lásku, která nás přivedla do této nádherné zahrady planety.
* * * * *
Můžete se sami sebe ptát, jestli je tato kniha o Gaie nebo o lidstvu. Je o vesmíru nebo o Bohu? Jakmile si uvědomíte, že všechny tyto věci jsou vzájemně propojené jako polévka energií, že jsou ve vzájemném propletenci, zjistíte, že je nemůžete oddělovat a rozškatulkovávat do různých kategorií. Je mou nadějí, že ty, čtenáři/čtenářko, dokážeš všechny tyto informace sloučit a uvědomit si osobní vzkaz, který je zde jen a jen pro tebe. Jsi velkolepým kouskem Boha a VŠE, co děláš, ovlivňuje Gaiu a lidstvo.
Jak říká Kryon:
„Požehnaná je lidská bytost, která bere tento duchovní život vážně. Není to doplněk vaší biologie. To vaše biologie je doplňkem vaší duchovní podstaty.“

Autor: Monika Muranyi
Překlad: Marie Kuchařová
Rozsah: 336 stran
Vazba: brožovaná V2
Balení:
Vydání: 1. české
Vyjde: srpen 2018
Doporučená prodejní cena: 370 Kč
ISBN: 978-80-87925-27-0
EAN: 9788087925270

Download

Obsah

 1. Historie Země
 2. Věda budoucnosti
 3. Energetické mřížky Země
 4. Kundalini Země
 5. Gaia a vesmír
 6. Nevyřešené záhady Gaii, nebo součást systému?

Odkazy

Indigová oslava

Nové zprávy, příběhy a vhledy
od indigových dětí

Indigová oslava

Indigová oslava

Knihy o indigových dětech v podání Leeho Carrolla a Jan Toberové jsou skutečným požehnáním. Spolu s Nancy Tappe (která byla první, kdo tento fenomén objevil) jsou průkopníky v dané oblasti. Bohužel se od té doby vyrojilo mnoho dalších autorů, z nichž mnozí k tomuto tématu nepřistupovali tak čistou formou a z přirozeného evolučního kroku udělali cosi fantaskního a mimozemského. Přiřazují indigovým dětem nadlidské a nadpozemské schopnosti, popisují je téměř jako anděly vznášející se kdesi mezi světelnou a lidskou formou. To má však za následek výsměch i nezájem u širší veřejnosti, ale často bohužel i rozhořčení indigových, které tyto nálepky natolik odradily, že se snaží svým skutečným schopnostem vyhýbat (a někdy i přemýšlejí, jak své šílené rodiče dostat na psychiatrii). Ale naštěstí jsou zde právě Lee a Jan, aby to vše uvedli na pravou míru.
Indigoví jsou tu totiž opravdu proto, aby nám pomohli změnit svět, ale zcela přirozeným způsobem – mají totiž jiné nastavení než generace před nimi. Nepotýkají se s výzvami jako karma a nedostatek sebevědomí, takže mohou lépe vnímat své potřeby a svůj skutečný úkol. Nedovolí, aby u nich byly některé věci potlačeny – třeba intuice. Ovšem pokud se je okolí snaží násilně předělat a potlačit, dokáží projevit i zcela odlišné vlastnosti. Nemají jen svou „zářivou“ část, dokáží být velmi zlostní, náladoví a destruktivní. Jsou tak vnitřně nastavení, je to taková pojistka proti snaze je zastavit.

Autor: Lee Carroll, Jan Toberová
Překlad: Marie Kuchařová
Rozsah: 248 stran
Vazba: brožovaná V2
Balení: 10 ks
Vydání: 1. české
Vyjde: květen 2018
Doporučená prodejní cena: 300 Kč
ISBN: 978-80-87925-26-3
EAN: 9788087925263

Download

Obsah

 1. Úvod
 2. Moudré děti
 3. Duchovní indigoví
 4. Starší indigoví
 5. Náš druhý rozhovor s Nancy Tappe
 6. Vnitřní dítě
 7. O rodičovství
 8. Očima indigových
 9. Co jsme se dozvěděli

Odkazy

Kryon 14: Nový člověk

Evoluce lidstva
Kniha 14

Kryon 14 - Nový člověk

Kryon 14 – Nový člověk

Na začátek pro nás Lee připravil velmi zajímavý pohled do minulosti – povídání o Lemurii a Atlantidě z „lidského“ pohledu. Má ve zvyku si Kryonovy informace ověřovat – koneckonců i sám Kryon ho k tomu vybízí – a tak se i u tohoto tématu porozhlédl potom, zda pro tyto civilizace existují nějaké důkazy. No a pak už se s pomocí channelingů přeneseme do současnosti. Dozvídáme se, jaké to je, být novým člověkem – jaké máme k dispozici nástroje, jaké kroky jsou bezprostředně před námi a jak krásně je nastaven celý systém, aby všechno proběhlo jak má… A vysvětluje nám, že úplně každý zde má své jedinečné místo. Kryon nám také říká, co se (prozatím) týká jen pracovníků světla, ale poukazuje i na věci, které zahrnují celé lidstvo. No a pochopitelně nám dává také nahlédnout do toho, co se teprve chystá a na co se můžeme těšit. Opět dokonale vyvážená energie minulosti, současnosti a budoucnosti, které se společně setkávají a prolínají v tzv. čase teď.

Autor: Lee Carroll
Překlad: Marie Kuchařová
Rozsah: 240 stran A5
Vazba: brožovaná V2
Balení: 10 ks
Vydání: 1. české
Vyjde: prosinec 2017
Doporučená prodejní cena: 300 Kč
ISBN: 978-80-87925-25-6
EAN: 9788087925256

Download

Obsah

 1. Úvod – Lee Carroll
 2. Lemurie a Atlantida
 3. Nový člověk – část první
 4. Nový člověk – část druhá
 5. Trojice
 6. Budoucnost DNA
 7. Pravda je to, co z ní uděláte – Kryon a Židé
 8. Skrytá šablona mládí
 9. Koncepční DNA
 10. Koncepční vědomí
 11. Energie budoucnosti
 12. Izraelské channelingy (13)
 13. Pětka v kruhu

Odkazy

Kryon 13: Rekalibrace lidstva

2013 a dál
Kniha 13

Kryon 13 - Rekalibrace lidstva

Kryon 13 – Rekalibrace lidstva

Třináctka se v numerologii často vysvětluje jako přerod, obrození, nový směr vývoje. Rekalibrace zase naznačuje nové nastavení, přeladění… no prostě naprostou revoluci. Připravte se, čekají na vás zásadní změny pohledu i existence.
V této knize se dozvíte o těch nejzásadnějších změnách, kterými musíme projít, abychom mohli překročit stará omezení a stát se novým člověkem s lépe fungující DNA. Budeme moci žít déle, zdravěji a hlavně lépe. Je možné, že už touto rekalibrací osobně procházíte a divíte se, co se to s vámi, vaším životem a také tělem děje – gratulujeme, přecházíte na další úroveň. A v této knize se dočtete, co vás ještě čeká, než se zcela „přenastavíte“ a budete si moci lépe užít všech výhod, které z ní vyplývají…

Autor: Lee Carroll
Překlad: Marie Kuchařová
Rozsah: 264 stran A5
Vazba: brožovaná V2
Balení: 10 ks
Vydání: 1. české
Vyjde: říjen 2017
Doporučená prodejní cena: 300 Kč
ISBN: 978-80-87925-24-9
EAN: 9788087925249

Download

Obsah

 1. Úvod – Lee Carroll
 2. Rekalibrace lidské bytosti
 3. Rekalibrace vědění
 4. Zkušenost s channelingem
 5. Rekalibrace vesmíru
 6. Rekalibrace temnoty a světla
 7. Rekalibrace „měli bychom“
 8. Rekalibrace svobodné volby
 9. Rekalibrace Gaii
 10. Rekalibrace sebe – část první
 11. Rekalibrace sebe – část druhá
 12. Rekalibrace sebe – část třetí
 13. Rekalibrace krystalické mřížky
 14. Těžko uchopitelná Akáša
 15. Tři větry
 16. Závěrečné myšlenky

Odkazy

Cesta z deprese

Kryon 4 - Kryonova podobenství

Cesta z deprese

101 promluv o terapii, duchovnosti a duševním zdraví

Kniha Cesta z deprese nabízí sepsané promluvy terapeuta Jana Zahradníka Havelky, které původně publikoval na stejnojmenném videoblogu na Youtube v letech 2013–2014. Je určena hledačům pravdy, spirituality i duševního zdraví, tedy především všem těm, kteří už vědí, že největším problémem si jsou oni sami.

Autoři:

 • Ing. Jan Zahradník Havelka
 • Mgr. Hana Borovská, Ph.D.

Rozsah: 352 stran A5
Vazba: brožovaná V2
Vydání: 1. české
Vyjde: 21. prosinec 2015
Doporučená prodejní cena: 500 Kč
ISBN: 978-80-87925-20-1
EAN: 9788087925201

Download

Odkazy

Kryon 11: Nadzvedání závoje

Apokalypsa v novém světle
Kniha 11

Kryon 11 - Nadzvedání závoje

Kryon 11 – Nadzvedání závoje

Pod slovem apokalypsa si často představujeme něco hrozného – konec světa, zánik lidstva, děs a utrpení. A při pohledu na celosvětové dění by se mohlo zdát, že přesně tam také směřujeme. Tedy alespoň podle toho, co se na nás valí z televize i některých jiných médií – chrlí jednu špatnou zprávu za druhou, zatímco ignorují všechny ty dobré. Apokalypsa však pochází z řečtiny a doslova znamená „nadzvedání závoje“. A přesně to také nabízí tato kniha.

Ještě si někdo myslí, že jsou věci tak jak bývaly? Opravdu se nacházíme na křižovatce civilizace a Kryonova láskyplná a povzbuzující slova nám i tentokrát přinášejí jasnější pochopení skutečného významu aktuálního dění. Kam Země směřuje? Měl být rok 2012 důvodem ke strachu nebo k oslavám? Co je naším skutečným úkolem na Zemi? Naděje pro planetu spočívá v našem vědomí a naší schopnosti vystoupit ze starých předpovědí o zániku a zkáze.

Toto je již jedenáctá kniha série a obsahuje zbývající informace, které nám mohl Kryon předat ještě ve staré energii (před rokem 2012). Kniha Jedenáct představuje dokončení základů, na kterých můžeme v nové energii začít stavět a tvořit vzrušující novou přítomnost i budoucnost…

Autor: Lee Carroll
Překlad: Marie Kuchařová
Rozsah: 368 stran A5
Vazba: brožovaná V2
Balení: 10 ks
Vydání: 1. české
Vyjde: červen 2017
Doporučená prodejní cena: 410 Kč
ISBN: 978-80-87925-19-5
EAN: 9788087925195

Download

Obsah

 1. Zpráva pro americké pracovníky světla – Lee Carroll
 2. Sedm velkých lidských iluzí o Bohu
 3. Jak si vedete?
 4. Oddefinování duchovní cesty
 5. Zpět k základům
 6. Současné události
 7. Konec času – pokračování
 8. Poselství židům – část první
 9. Poselství židům – část druhá
 10. Poselství židům – část třetí
 11. Jak to funguje
 12. Poselství pro OSN 2005
 13. Poselství pro OSN 2006
 14. Cesta k mistrovství
 15. Spolutvoření, pokračování
 16. Zima duchovnosti
 17. Volba tančit
 18. Kdo jste?

Odkazy

Kryon 10: Nové uspořádání

Otevřeně o nejasných časech
Kniha 10

Kryon 10 - Nové uspořádání

Kryon 10 – Nové uspořádání

Tato kniha se zabývá jednou z velkých otázek: Při vší té nové duchovní energii – proč to právě teď vypadá tak špatně? A věnuje se také více tomu, jak se stát interdimenzionálním a jak dosáhnout esence mistrovství a vzestupu. Jedna z oblíbených kapitol je channeling o sebeúctě, kde nám Kryon popisuje kroky, které nám s tímto velkým problémem pomohou.

Že jsme na prahu nové éry, bylo patrné již z předcházející Kryonovy knihy, však se také jmenovala Nový začátek. V tomto desátem pokračování již Kryon přikračuje konkrétněji k dalším krokům. A na co se můžeme těšit?

Například se zde dozvíme, co se změnilo a jakým způsobem (v kapitole Co je nové a co ne). Pomocí metafory se také hlouběji ponoříme do oblíbeného tématu spolutvoření – nelze předat jeden návod, který by platil pro všechny, ale po přečtení čtvrté kapitoly by nám to mělo být ještě jasnější. Ba co víc, měli bychom díky tomu lépe rozpoznat vhodné příležitosti a tvořit již zlehka a přirozeně.

Za velmi silné a užitečné by mohly být považovány také kapitoly, které se věnují sebeúctě a frustracím pracovníků světla – a to obojí jsou témata, se kterými se trápí většina starých duší, tak si zde nejspíš i vy najdete to své…

Věříme, že vás i tato Kryonova kniha pohladí a ještě intenzivněji rozzáří vaše již tak zářivé vnitřní světlo.

Autor: Lee Carroll
Překlad: Marie Kuchařová
Rozsah: 392 stran A5
Vazba: brožovaná V2
Balení: 10 ks
Vydání: 1. české
Vyjde: 5. dubna 2017
Doporučená prodejní cena: 435 Kč
ISBN: 978-80-87925-18-8
EAN: 9788087925188

Download

Obsah

 1. Vzestup a síla lidského vědomí
 2. A tak to začíná
 3. Nové uspořádání
 4. Vysvětlení spolutvoření
 5. Co se to děje?
 6. Na rovinu
 7. Co je a co není nové
 8. Zkušenost z Mt. Shasty
 9. Sebeúcta
 10. Frustrace – část I.
 11. Interdimenzionální vesmír
 12. Frustrace – část II.
 13. Otázky a odpovědi
 14. Příloha A (jména vrstev DNA a jejich hebrejská výslovnost)

Odkazy

Kryon 9: Nový začátek

Nové tisíciletí
Kniha 9

Kryon 9 - Nový začátek

Kryon 9 – Nový začátek

Téma další z Kryonových knih jste již jistě poznali sami. Určitým způsobem je dokončením základní části učení, odložením toho, co už není zapotřebí. Máme nyní nachystané základy, na kterých můžeme začít stavět…
Jak je pro Kryona typické, knihu načasoval tak, že její první část se odehrává ještě ve starém čase, ale v polovině ji náhle protíná událost známá jako 9-11 a tak se pochopitelně dozvíme více i o této události, která navždy změnila chod dějin a myšlení lidstva. Byla také definitivní tečkou za starými předpověďmi zkázy a hrůzy. Otřásla lidstvem natolik, že jsme se ještě rozhodněji vydali vstříc nové budoucnosti. Přestože to tak ve zprávách ani trochu nevypadá. Zatím je to vidět „jen“ v srdcích a každodenních činech jednotlivých lidí.

Autor: Lee Carroll
Překlad: Marie Kuchařová
Rozsah: 368 stran A5
Vazba: brožovaná V2
Balení: 10 ks
Vydání: 1. české
Vyjde: 9. prosince 2016
Doporučená prodejní cena: 410 Kč
ISBN: 978-80-87925-17-1
EAN: 9788087925171

Download

Obsah

 1. Katalyzátor zázraků
 2. Neviditelná energie kolem vás
 3. Nový začátek – Kryon v Izraeli
 4. Interdimenzionální člověk – druhá část
 5. Návrat
 6. Devět atributů duchovního růstu
 7. Jednota lidského druhu
 8. Tragédie 11. září 2001
 9. Kruh energie od „obyčejného“ člověka
 10. Evoluce Země a lidstva
 11. Vysvětlování nevysvětlitelného
 12. Čas a realita – třetí část
 13. Devět strachů
 14. Čtrnáct otázek
 15. Otázky od čtenářů
 16. Duhový filtr
 17. Zážitek z Afriky

Odkazy

Kryon 8: Překročení milníku

Pochopení energie nového milénia
Kniha 8

Kryon 8 - Překročení milníku

Kryon 8 – Překročení milníku

Na co se můžete těšit v Kryonově knize 8? To opět napovídá již samotné číslo v názvu. Číslo osm je veskrze praktické. Je to číslo struktury, praktických záležitostí a zhmotnění. Je prakticky nemožné předat konkrétní návod, který by byl platný pro každého na této planetě, ale vězte, že Kryon se tomu přiblížil jak jen to bylo možné. A protože jsou to velmi praktické a užitečné věci, které zajímají asi každého z nás, nebudu zdržovat a jen stručně naznačím.
Máte přes všechny kurzy a semináře neustále potíže s hojností? Toužíte po partnerovi či partnerce, máte pocit, že už je někde „za rohem“, ale ne a ne se s ním či s ní setkat? Máte pocit, že vaše tělo není vaše, že to vaše skutečné je mnohem štíhlejší, ale nedaří se vám zhubnout do toho správného tvaru, který vnímáte jako svůj přirozený? Máte toho pořád spoustu na práci, ale nějak se vám nedostává času – potřebovali byste ho nějak „stlačit“? Nebo vás v předchozích knihách zaujaly informace o lécích s živou esencí, indigových dětech či o sbližování moderního světa s domorodou moudrostí? Pak vězte, že právě tato témata jsou (mimo jiné) právě v této knize.

Autor: Lee Carroll
Překlad: Marie Kuchařová
Rozsah: 384 stran A5
Vazba: brožovaná V2
Balení: 6 ks
Vydání: 1. české
Vyjde: 18. listopadu 2016
Doporučená prodejní cena: 430 Kč
ISBN: 978-80-87925-16-4
EAN: 9788087925164

Download

Obsah

 1. Obtížné koncepty
 2. Čas a realita
 3. Balení kufrů pro nové milénium
 4. Pět změn duchovní energie milénia
 5. Překročení milníku
 6. Konec starého… nastavení odhaleno
 7. Přechod přes most mečů
 8. Třetí jazyk a nové uvědomění
 9. Už žádná nerozhodnost
 10. Cesta domů, doplnění
 11. Interdimenzionální člověk
 12. Jan Toberová
 13. Hledání domorodé moudrosti
 14. Vědecká aktualizace

Odkazy

Kryon 7: Dopisy z domova

Láskyplné zprávy od Rodiny
Kniha 7

Kryon 7 - Dopisy z domova

Kryon 7 – Dopisy z domova

Co najdete v Kryonově Knize Sedm vyplývá již ze samotného „pořadového čísla“ této knihy. Sedmička je totiž dle Kryonovy numerologické definice o celistvosti, dokonalosti a studiu života.

Přemýšleli jste někdy o širším obraze naší společné Rodiny? Jaké jsou naše atributy, úkoly, proč a čím vším procházíme a jaký je vůbec smysl života? Trápíte se nad každodenními drobnými problémy i velkými výzvami a netušíte, kde hledat řešení? Divili jste se, jak je možné, že i v našich kruzích (mimo tradiční doktríny) panuje tak velký rozkol? Proč si vzájemně nerozumíme? Nejen to se dočtete právě v této knize.

Pokud mezi praktickými informacemi toužíte i po troše „vesmírné a planetární vědy“ a také pokud chcete blíže poznat „mechanismus zázraků“, pak vás možná potěší kapitoly věnované krystalické a tzv. kosmické mřížce, včetně článku jak se dá s touto mřížkou energeticky pracovat.
Jako vždy je „dechberoucí“, jak aktuální Kryon je, přestože se tato kniha dočkala českého překladu až po 17 letech od svého prvního vydání v originále!

Ostatně – přesvědčte se sami…

Autor: Lee Carroll
Překlad: Marie Kuchařová
Rozsah: 456 stran A5
Vazba: brožovaná V2
Balení: 6 ks
Vydání: 1. české
Vyjde: 30. června 2016
Doporučená prodejní cena: 440 Kč
ISBN: 978-80-87925-15-7
EAN: 9788087925157

Download

Obsah

 1. New Age
 2. Dopisy z domova
 3. Znalosti o přechodu do nového tisíciletí
 4. Země – váš partner tisíciletí
 5. Channeling pro OSN
 6. Rozdělení
 7. Věda
 8. Pro Židy
 9. Nejčastější otázky

Odkazy

Kryon 6: Partnerství s Bohem

Praktické informace pro nové tisíciletí
Kniha 6

Kryon 6 - Partnerství s Bohem

Kryon 6 – Partnerství s Bohem

Kryonova Kniha Šest by se dala popsat jen několika slovy: „Nová kniha, nový náboj, nová úroveň.“ Opět z ní sálá vše, čím Kryon je – nádhernou, velkolepou, láskyplnou bytostí, která nám přináší velmi praktické a osobní informace o tom, jak se posunout na další úroveň mistrovství. Ukazuje nám, že si Bůh nepřeje, abychom byli prosícími ovečkami poslouchající svého pastýře, ale že touží po skutečně blízkém a vřelém partnerství s námi a společném tvoření. A hned nám také říká, jak se takovým partnerem stát.

Autor: Lee Carroll
Překlad: Marie Kuchařová
Rozsah: 424 stran A5
Vazba: brožovaná V2
Balení: 3 ks
Vydání: 1. české
Vyjde: 4. dubna 2016
Doporučená prodejní cena: 430 Kč
ISBN: 978-80-87925-14-0
EAN: 9788087925140

Download

Obsah

 1. Sezení na židli
 2. Partnerství s Bohem
 3. Praktický život v nové době
 4. Lidská biologie
 5. Vzestup II
 6. Channelingy pro OSN
 7. Indigové děti
 8. Záměr a spolutvoření
 9. Nejčastější otázky
 10. Věda

Odkazy

Kryon 5: Cesta domů

Kryonovo podobenství – Příběh Michaela Thomase a Sedmi andělů
Kniha 5

Kryon 5 - Cesta domů

Kryon 5 – Cesta domů

Toto fascinující podobenství vypráví příběh Michaela Thomase, zdánlivě běžného muže, který se narodil v Minnesotě a nyní pracuje v Los Angeles. Představuje západní vzor normálnosti a nespokojenosti. Po úraze, kdy se ocitne blízko smrti, ho navštíví moudrý anděl a zeptá se Michaela, co skutečně chce od života. Michael odpoví, že skutečně chce jít… DOMŮ! Aby se mohl dostat do svého vysněného cíle, musí Michael projít sérií dobrodružství a zkoušek v podivuhodné zemi plné andělských bytostí a moudrých učitelů, kde na něj však číhá i nebezpečí v podobě zlověstné bytosti. Michaelova výprava je tak silně emocionální, humorná a úžasně inspirující, že by si ji jen sotva kdy dokázal představit.

Autor: Lee Carroll
Překlad: Marie Kuchařová
Rozsah: 280 stran A5
Vazba: brožovaná V2
Balení: 10 ks
Vydání: 1. české
Vyšlo: 7. 12. 2015
Doporučená prodejní cena: 310 Kč
ISBN: 978-80-87925-13-3
EAN: 9788087925133

Download

Obsah

 1. Michael Thomas
 2. Vize
 3. Příprava (Cesta začíná)
 4. První dům
 5. Druhý dům
 6. Velká bouře
 7. Třetí dům
 8. Čtvrtý dům
 9. Pátý dům
 10. Šestý dům
 11. Sedmý dům
 12. Dveřmi Domů

Odkazy

Kryon 4: Kryonova podobenství

Kryon 4 - Kryonova podobenství

Kryon 4 – Kryonova podobenství

Podobenství je definováno jako jednoduchý příběh, který ilustruje nějaké poučení nebo moudrost. V případě Kryonových podobenství jsou to příběhy jednoduché, někdy až dětinské, ale leckdy se skutečný skrytý význam objeví až po opakovaném pročtení. Za prostými údaji, ze kterých se každý příběh skládá, se často skrývá veliké moudro, a ty nejkratší příběhy bývají nejsilnější.

Všechny následující příběhy byly předány během živých setkání v přítomnosti stovek účastníků Kryonových seminářů. Některé z příběhů byly již uvedeny v předchozích třech Kryonových knihách, ale mnohé jsou zde představeny vůbec poprvé. I ty, které již vyšly dříve, Kryon nyní pozměnil, aby nám poskytl novou možnost porozumění v současných jasnějších energiích. Nemělo by vás překvapit, že v některých z nich hraje významnou roli humor.

Tyto příběhy – nebo „cesty“, jak je někdy Kryon nazývá – jsou vždy zaměřeny na jednotlivé osoby a na to, jak se chovají za určitých okolností. Jak vstupujeme do nového tisíciletí, a do „nového věku“, mluví Kryon o nových darech od Boha. Předává nám do budoucna dobré zprávy a říká, že jsme změnili vibraci planety a tím jsme si tyto nové atributy zasloužili. Tváří v tvář předpovědím plným strachu a zkázy, které vždy přelom tisíciletí doprovází, najednou slyšíme od Kryona něco úplně jiného. Umožnili jsme změnu a tím překonali předpovědi o Armagedonu a konci světa. Jsme Bohem vřele milováni a „stáli jsme frontu“, abychom tu v tento čas mohli být! Kryon je zde, aby svým působením na magnetickou mřížku navázal na naši práci, a při té příležitosti nás informoval a radil nám… a aby každého z nás miloval s takovým procítěním, jaké přichází jen od stvořitele.

Autor: Lee Carroll
Překlad: Zuzana Šiková
Rozsah: 168 stran A5
Vazba: brožovaná V2
Balení: 10 ks
Vydání: 1. české
Vyjde: 12. 11. 2015
Doporučená prodejní cena: 280 Kč
ISBN: 978-80-87925-12-6
EAN: 9788087925126

Download

Obsah

 1. Podobenství o jámě s dehtem
 2. Wo a místnosti učení
 3. Velká chlupatá housenka
 4. Chybějící most
 5. Otec a syn
 6. Sarah a stará bota
 7. Dvě skupiny válečníků
 8. Jason a jeskyně
 9. Vzteklá Jessica
 10. Otázky batolete
 11. Myška Marla
 12. Angenon a Veréhoo
 13. Příběh dvou farmářů
 14. Angela a její přátelští průvodci
 15. Indián David
 16. Minulé životy, současné strachy
 17. Léčitel John
 18. Pět karmických lekcí
 19. Aaron a glóbus esence
 20. Wo a velká vichřice

Odkazy

Kryon 3: Alchymie lidského ducha

Průvodce pro přechod člověka do nového věku
Kniha 3

Kryon 3 - Alchymie lidského ducha

Kryon 3 – Alchymie lidského ducha

Tato kniha se ještě částečně vrací k některým dřívějším tématům – je zde pasáž věnovaná zkušenostem čtenářů s implantátem, ale také další informace o karmě, léčení a více informací o vzestupu, zodpovědnosti a mnohém dalším. Takže tato kniha svým způsobem završila první „trojici“ a zároveň už je předzvěstí úžasně praktických záležitostí, které budou následovat od knihy Šest.

Ukazuje nám, jak si poradit se změnami, v čem skutečně spočívá naše práce a jaký obrovský pokrok jsme učinili, i když se nám zdá, jako by to v reálném světě téměř nebylo vidět. Vysvětluje, že se Země z ničeho nic nestane nějakým druhem ráje, jak jsme se možná dříve domnívali – že je to postupný proces, který už teď nese své ovoce a čas ukáže, jak moc jsme změnili svou budoucnost…

Autor: Lee Carroll
Překlad: Marie Kuchařová
Rozsah: 352 stran A5
Vazba: brožovaná V2
Balení: 6 ks
Vydání: 1. české
Vyšlo: 23. 7. 2015
Doporučená prodejní cena: 395 Kč
ISBN: 978-80-87925-11-9
EAN: 9788087925119

Download

Obsah

 1. Lidská alchymie
 2. Otázky od čtenářů o lidské alchymii
 3. Tři živé channelingy o člověku nové doby
 4. Implantát
 5. Léčení v nové době
 6. Falešní proroci
 7. Karma
 8. Vzestup a zodpovědnost
 9. Předpovědi, potvrzení a skeptici
 10. Věda
 11. Má kniha se rozpadá!

Odkazy

 • Akupunktura – kapitola Léčení v nové době
 • – zajímavé téma o číslu Pí v kapitole Věda

Kryon 2: Nemyslete jako člověk

Channelované odpovědi na základní otázky
Kniha 2

Kryon 2 - Nemyslete jako člověk

Kryon 2 – Nemyslete jako člověk

V originále byla vydána již v roce 1994. Tato druhá Kryonova kniha je praktičtější a odstartovala tradici, která je přítomná v každé další Kryonově channelované knize – tou je VĚDECKÁ kapitola. Jde o přiblížení se „skutečnému světu“ – ukazuje, že něco tak „divného“ jako channeling je nepřetržitě potvrzováno vědeckými důkazy.

Autor: Lee Carroll
Překlad: Marie Kuchařová
Rozsah: 288 stran A5
Vazba: brožovaná V2
Balení: 8 ks
Vydání: 1. české
Vyjde: 18. 2. 2015
Doporučená prodejní cena: 315 Kč
ISBN: 978-80-87925-10-2
EAN: 9788087925102

Download

Obsah

 1. O lásce
 2. Otázky týkající se nejasností
 3. Osobnosti v channelingu
 4. Otázky o channelerech na Zemi
 5. Minulé životy – budoucí životy
 6. Otázky o minulých životech
 7. Lemurie a Atlantida
 8. Otázky o naší minulosti
 9. Sebepoznání
 10. Otázky čtenářů o sebepoznání
 11. Živé channelingy
 12. Věda
 13. Otázky o vědě
 14. Závěrečné otázky
 15. Autorovy poznámky
 16. Přílohy

Odkazy

Kryon 1: Konec času

Nové informace pro osobní mír – Channelovaná učení předaná s láskou
Kniha 1

Kryon 1 - Konec času

Kryon 1 – Konec času

Informace v této knize byly přijaty již před mnoha lety a po roce 2012 se věci změnily. Kryon však již tehdy věděl, že tuto knihu budou obdivovat čtenáři ještě dlouhou dobu. A tak je tato kniha stále velmi aktuální, i když některé koncepty později vysvětlil přesněji a hlouběji, když na to dozrál čas (máme na mysli např. anděly a průvodce). Pokud ale budete tuto knihu číst bez předsudků a očekávání, věříme, že i vám přinese mnoho hlubokých vhledů.

Kryon zde představil sebe a svou práci pro Zemi, vysvětlil také, kdo jsme my, v čem spočívají naše lekce a jakými změnami prošla naše planeta a duchovní systémy. Velmi zajímavá je například i kapitola o Ježíšovi. Za zcela zásadní ale považujeme zejména informace o léčení, zrušení karmy a nalezení vnitřní rovnováhy.

Autor: Lee Carroll
Překlad: Marie Kuchařová
Rozsah: 176 stran A5
Vazba: brožovaná V2
Balení: 10 ks
Vydání: 1. české
Vyšlo: 25. 11. 2014
Doporučená prodejní cena: 295 Kč
ISBN: 978-80-87925-09-6
    (při prvním tisku bylo omylem na zadní straně obálky
    knihy vytištěno chybné ISBN 978-80-7300-509-6)
EAN: 9788087925096

Download

Obsah

 1. Seznámení s Kryonem
 2. Nová energie
 3. První živý channeling
 4. Nemoci a léčení
 5. Ježíš Kristus
 6. Autorovo shrnutí
 7. Otázky ohledně implantátu/odblokování

Odkazy

Detekcia a klasifikácia objektov v príkladoch

Tato cvičebnice vznikla v rámci projektu KEGA 068UK-4/2011 jako součást monografie Počítačové vidění – detekce a rozpoznávání objektů. Cvičebnice sleduje jednotlivé kapitoly monografie a slouží jako podklad pro cvičení k přednáškám a k samostatnému procvičování učiva.

Obsah knihy

 1. Snímání obrazu
 2. Lineární a nelineární filtrace
 3. Matematická morfologie
 4. Fourierova transformace a diskrétní kosinová transformace
 5. Příznaky
 6. Předzpracování příznaků
 7. Výběr příznaků
 8. Klasifikace
 9. Hodnocení kvality klasifikace
 10. Světlo
 11. Lidský vizuální systém
 12. Kolorimetrie
 13. Barevné modely
 14. Vizuální vnímání a pozornost

Každá kapitola obsahuje

 1. vypracované příklady pro ilustraci probírané problematiky,
 2. Jednostranné otázky k zamyšlení k textu,
 3. nevypracované úlohyna procvičení látky.

Vizuální detekce a rozpoznávání objektů patří v posledním desetiletí mezi největší výzvy počítačového vidění. Proto předkládaná cvičebnice pokrývající moderní trendy v dané oblasti posílí při teoretické i praktickou složku vysokoškolského vzdělávání, a přispěje tak širšímu uplatnění studentů v průmyslové praxi.

 • Autoři: Zuzana Haladová, Júlia Kučerová, Zuzana Černeková, Elena Šikudová
 • Počet stran: 80 barevných stran B5
 • Cena: samostatně neprodejné
 • Vydání: jen v elektronické podobě na společném nosiči s knihou Počítačové videnie
  (na CD jsou také umístěny příklady ke knize)

Historie vydání:

 • 1. slovenské, ISBN 978-80-87925-08-9, PDF/CD

Počítačové videnie

Počítačové videnie - kniha

Počítačové videnie – kniha

Detekcia a rozpoznávanie objektov

Vizuální detekce a rozpoznávání objektů patří v posledním desetiletí mezi největší výzvy počítačového vidění. Potenciální uplatnění systémů detekce a rozpoznávání objektů je velmi široké od bezpečnostních systémů, medicínské techniky, průmyslových aplikací přes robotiku až po rozšířenou realitu a mnohé další.

Cílem této knihy je přinést čtenáři přehled základní teorie vizuální detekce a rozpoznávání objektů spolu s příklady nových aplikací.

Úkolem předzpracování obrazu je odstranění nežádoucích a pro další zpracování rušivých jevů jako jsou např. šum v signálu, zvýraznění j informace (např. kontur objektů), která je relevantní a naopak potlačení informace, která není relevantní z pohledu dané úlohy.

Počítačové videnie - CD

Počítačové videnie – CD


Cílem dalšího stupně zpracování je výpočet příznaků, které budou dobře reprezentovat obrazovou informaci dostatečně reprezentativním a diskriminativním způsobem tak, aby v dalším rozhodovacím stupni mohl klasifikátor na základě vektoru příznaků správně rozhodnout o příslušnosti ke třídě.

Poslední část monografie je věnována teorii barvy a lidského vizuálního vnímání. Samostatnou kapitolou je vizuální „výraznost“ (saliency) v obraze a sledování pozornosti pozorovatele. Kolorimetrie a modely různých barevných prostorů uzavírají tuto část.

Obsah knihy:

  I Předzpracování obrazu

 1. Zpracování obrazu ve frekvenční oblasti
 2. Zpracování obrazu v prostorové oblasti
 3. Konvoluční teorém
 4. Morfologické operace
  II Příznaky

 1. Příznaky v oblasti počítačového vidění
 2. Příznaky tvaru
 3. Příznaky barvy
 4. Příznaky textury
 5. Lokální příznaky
 6. Předzpracování příznaků
 7. Výběr příznaků
 8. Redukce příznaků
  III Klasifikace

 1. Klasifikace příznaků
 2. Řízené klasifikátory
 3. Neřízené klasifikátory
 4. Hodnocení kvality klasifikace
  IV Barva a vizuální vnímání

 1. Světlo a barva
 2. Lidský vizuální systém
 3. Kolorimetrie
 4. Modely a prostory barev
 5. Vizuální vnímání a pozornost
  V Dodatky

 • Vybraná témata z pravděpodobnosti
 • Vybraná témata z maticového počtu
 • Vybrané kapitoly z lineární algebry

Data o knize:

 • Autoři: Elena Šikudová, Zuzana Černeková, Wanda Benešová, Zuzana Haladová, Júlia Kučerová
 • Počet stran: 400 barevných stran B5, vázané (V8)

Historie vydání:

 • 1. slovenské, ISBN 978-80-87925-06-5, kniha, Detekcia a rozpoznávanie objektov
 • 1. slovenské, ISBN 978-80-87925-07-2, PDF, Detekcia a rozpoznávanie objektov
 • 1. slovenské, ISBN 978-80-87925-08-9, PDF, Detekcia a klasifikácia objektov v príkladoch
  Obě PDF jsou na shodném nosiči CD ROM, navíc jsou na něm umístěny příklady ke knize

Copyright © 2024 Nakladatelství WIKINA Praha.   Nová česká moderní a alternativní encyklopedie Wikina.