Vliv Gaii

Pozoruhodný systém spolupráce mezi Gaiou a lidstvem

Vliv Gaii

Vliv Gaii

Australská spisovatelka a přírodovědkyně Monika Muranyi sesbírala vše, co Kryon, magnetický mistr channelovaný Leem Carrollem, kdy řekl o Gaie! Více než 23 let byla láskyplná Kryonova poselství sdílena po celém světě. Tato kniha představuje úžasný soubor výzkumu, který pokrývá mnoho témat, která nikdy dřív nebyla publikována.
Moničiny osobní zkušenosti a vhledy prolínají Kryonova učení a moudrost zde prezentovaná vytváří velmi jedinečný obraz o našem původu, důvodu naší existence a toho, jak nyní můžeme pěstovat vědomý, symbiotický vztah s naší planetou a také jak se otevřít své hvězdné rodině. Tato první kompilace Kryonových učení zahrnuje fascinující nový materiál. Máme zde úžasnou perspektivu na veškerou lásku, která nás přivedla do této nádherné zahrady planety.
* * * * *
Můžete se sami sebe ptát, jestli je tato kniha o Gaie nebo o lidstvu. Je o vesmíru nebo o Bohu? Jakmile si uvědomíte, že všechny tyto věci jsou vzájemně propojené jako polévka energií, že jsou ve vzájemném propletenci, zjistíte, že je nemůžete oddělovat a rozškatulkovávat do různých kategorií. Je mou nadějí, že ty, čtenáři/čtenářko, dokážeš všechny tyto informace sloučit a uvědomit si osobní vzkaz, který je zde jen a jen pro tebe. Jsi velkolepým kouskem Boha a VŠE, co děláš, ovlivňuje Gaiu a lidstvo.
Jak říká Kryon:
„Požehnaná je lidská bytost, která bere tento duchovní život vážně. Není to doplněk vaší biologie. To vaše biologie je doplňkem vaší duchovní podstaty.“

Autor: Monika Muranyi
Překlad: Marie Kuchařová
Rozsah: 336 stran
Vazba: brožovaná V2
Balení:
Vydání: 1. české
Vyjde: srpen 2018
Doporučená prodejní cena: 370 Kč
ISBN: 978-80-87925-27-0
EAN: 9788087925270

Download

Obsah

  1. Historie Země
  2. Věda budoucnosti
  3. Energetické mřížky Země
  4. Kundalini Země
  5. Gaia a vesmír
  6. Nevyřešené záhady Gaii, nebo součást systému?

Odkazy

Copyright © 2023 Nakladatelství WIKINA Praha.   Nová česká moderní a alternativní encyklopedie Wikina.