Lidská Akáša

Objevte předlohu ve svém nitru

Lidská Akáša

Lidská Akáša

Ptali jste se někdy sami sebe, odkud se vzala vaše osobnost? A co třeba strachy a fobie? Je možné, že už jste žili dříve? Odpovědi na tyto otázky, a mnohem víc, naleznete v této knize.
Australská spisovatelka, Monika Muranyi, poskládala vše, co kdy Kryon channeloval o Akáše! Během více než čtvrt století se Kryonovy láskyplné channelingy předávané prostřednictvím Leeho Carrolla (prvního Kryonova channelera) staly známými po celém světě. Tato kniha, druhá v Kryonově tematické sérii, je výsledkem skvěle odvedené práce – Monika zde shromáždila detailní informace ohledně toho, co se skrývá ve vaší osobní Akáše, a zároveň tu uvedla ty Kryonovy informace, které dosud nebyly publikovány. Krom toho zde najdete Kryonovy odpovědi na více než 30 Moničiných otázek k tomuto tématu. Díky její práci můžeme nyní lépe pochopit lidskou Akášu – kde je, co obsahuje a jak ji lze „dolovat“.
* * * *
Co si přejete, abyste mohli dělat? Jaké jsou vaše bloky? Co považujete za své já a o čem se domníváte, že to nemůžete změnit? I ve vaší Akáše jsou vaše já, je jich tam mnoho. Proč tam nejdete a nenahradíte své současné já svým dřívějším já? To je dolování Akáši. To je kvantová lidská bytost a ta přesahuje to, k čemu vám bylo řečeno, že minulé energie jsou. Bylo vám řečeno, že jsou zde kvůli karmické výměně. To, že minulé životy se vrství ve vaší DNA, takže vás budou rušit, stanou se trnem ve vašem oku a vy budete muset něco vykonat, abyste je mohli obejít, je opravdu zastaralá myšlenka. Je to velmi stará informace a vy ji nyní můžete překročit.
Co když je důvod pro existenci Akáši přesným opakem? Co když je to zlatý důl, který nese vaše jméno? Prožili jste všechny ty životy. Přemýšlejte o tom. Je to zkušenost z mnoha životů; je tam moudrost, šaman. Tak teď jděte a vydolujte to. Tohle dělá kvantová lidská bytost. Toto vytváří mistrovství. Přemýšlejte o tom. – Kryon

Autor: Monika Muranyi
Překlad: Marie Kuchařová
Rozsah: 280 stran
Vazba: brožovaná V2
Balení:
Vydání: 1. české
Vyjde: září 2018
Doporučená prodejní cena: 325 Kč
ISBN: 978-80-87925-28-7
EAN: 9788087925287

Download

Obsah

  1. Lidská Akáša
  2. Váš osobní akášický záznam
  3. Akášické dědictví
  4. Starodávná akášická moudrost
  5. „Dolování“ Akáši
  6. Časové kapsle v Akáše
  7. Tři části člověka
  8. DNA – víc, než myslíte
  9. Léčení minulých životů
  10. Akášická komunikace

Odkazy

Copyright © 2024 Nakladatelství WIKINA Praha.   Nová česká moderní a alternativní encyklopedie Wikina.