Probuzení vnitřního delfína

Otevření časových kapslí radosti, telepatie a multidimenzionality

Probuzení vnitřního delfína

Probuzení vnitřního delfína

Od chvíle, kdy se delfíni začali objevovat v Janových snech, byl veden k mystickému dobrodružství odhalujícímu tajemství kytovců. Delfíni dlouholebí na Havaji ho naučili, jak je důležité vyladit se; plískavice šedé a delfíni skákaví z Azor mu předvedli telepatii; plískavice tmavé na Novém Zélandu ho přiměly točit se tak dlouho, až se v jeho mysli objevila přítomnost dítěte; a keporkaci na souostroví Tonga reagovali na jeho píseň a předvedli mu svou majestátnost.

Pak zažil vnitřní transformaci, která navždy změnila jeho pohled na kytovce. Z odvěkého poselství Mistrů se náhle stal osobní prožitek: „Pohlédni do svého nitra!“
Je možné, že největším darem delfínů je opětovné objevení naší multidimenzionální duše? Jak se časové kapsle otevírají, jsme zmocněni ke ztělesnění delfíních kvalit a vyladění se na moudrost z naší hvězdné Akáši – ke spolutvoření nové Země, mírumilovné a soucitné planety.

* * * *
„Zde je někdo, kdo nejen ztělesňuje delfíní energii, ale také poskytuje praktické nástroje a cvičení, která můžeme provádět bez většího úsilí, zábavným a radostným způsobem, který zintenzivní naše přirozené spojení s delfíny. Takto kniha je nezbytná pro každého, kdo hledá způsob, jak zvýšit svou intuitivní komunikaci s kytovci planety.“Monika Muranyi

* * * *
Jan Lemuri je nadšený badatel, cestovatel a spisovatel. Jeho zvědavost se plně probudila před 14 lety, když ho ve snech začali navštěvovat delfíni. Jeho cesta ho zavedla na místa, kde se setkával a často i plaval s kytovci na Havaji, v Chorvatsku, na Azorech, na Novém Zélandu, v souostroví Tonga a v Austrálii. V roce 2012 dokončil svá studia v oblasti sociální práce a to diplomovou prací na téma Terapie s asistencí delfínů. V současnosti žije v Taosu v Novém Mexiku společně se svou ženou a malou dcerkou.

Autor: Jan Lemuri
Překlad: Marie Kuchařová
Rozsah: 180 stran
Vazba: brožovaná V2
Balení: 10 ks
Vydání: 1. české
Vyjde: květen 2019
Doporučená prodejní cena: 295 Kč
ISBN: 978-80-87925-29-4
EAN: 9788087925294

Download

Obsah

  1. Transformace
  2. Pohled dovnitř
  3. Sen
  4. Telepatie a mezidruhová komunikace
  5. Terapie s asistencí delfínů
  6. Cesta tónů
  7. Vysvětlení a zkoumání
  8. Probuzení vnitřního delfína
  9. Otevření časových kapslí kytovců
  10. Význam čísla 44

Odkazy

Copyright © 2023 Nakladatelství WIKINA Praha.   Nová česká moderní a alternativní encyklopedie Wikina.