Ženy Lemurie

Starodávná moudrost pro moderní dobu

Ženy Lemurie

Ženy Lemurie

Je možné, že existovalo místo zvané Lemurie? A co takhle ztracený kontinent MU? Co pro vás dnes skutečně znamená být Lemuřanem či Lemuřankou? Odpovědi na tyto a další otázky přináší právě tato kniha.
Australská spisovatelka Monika Muranyi poskládala vše, co kdy Kryon channeloval o starodávné Lemurii a roli žen na onom mystickém místě. Od roku 1989 se Kryonovy láskyplné zprávy staly známými po celém světě. Autorka zde prezentuje i materiál, který dosud nikdy nebyl publikován. Navíc je zde i speciální kapitola od Dr. Amber (Mele’ha) Wolfová, která je zakladatelkou lemurijského sesterstva. Díky Monice a Amber nyní lépe chápeme svůj božský původ a to, jak můžeme aplikovat tuto starodávnou moudrost do dnešního moderního světa.

* * * *
Je lemurijská zkušenost relevantní i dnes? Mnozí z vás se v oněch dnech učili základním duchovním pravdám od plejádských hvězdných matek – a tyto pravdy jsou stále ve vaší Akáše! Dnes je toto akášické semeno připraveno k probuzení a k tomu, aby změnilo to, kdo si myslíte, že jste. – Kryon

Autor: Monika Muranyi, Amber Wolfová
Překlad: Marie Kuchařová
Rozsah: 360 stran
Vazba: brožovaná V2
Balení: 10 ks
Vydání: 1. české
Vyjde: září 2019
Doporučená prodejní cena: 420 Kč
ISBN: 978-80-87925-30-0
EAN: 9788087925300

Download

Obsah

  1. Dávná Lemurie
  2. Ženy Lemurie
  3. Velký posun
  4. Lemurijské sesterstvo
  5. Nečekané, skryté „sesterstvo“
  6. Přepsání budoucnosti
  7. O autorkách

Odkazy

Copyright © 2024 Nakladatelství WIKINA Praha.   Nová česká moderní a alternativní encyklopedie Wikina.